Pre partnerov a sponzorov

Festival hier a zábavy pre deti a dospelých Hravenisko je podujatím, ktoré nemá za cieľ prinášať organizátorom zisk. Jeho cieľom je pripraviť skutočne zaujímavé, zmysluplné podujatie spojené so skvelou atmosférou a potešiť návštevníkov podujatia, ktorých je každoročne počas dvoch dní konania Hraveniska viac ako sedemtisíc.

S prípravou, organizáciou, realizáciou a propagáciou Hraveniska sú však spojené nemalé výdavky, ktoré je potrebné v záujme existencie Hraveniska pokryť.

V prípade, že sa vám myšlienka Hraveniska, jeho atmosféra a forma realizácie páčia, staňte sa jeho reklamnými, mediálnymi alebo produktovými partnermi alebo sponzormi.

My vám okrem dobrého pocitu z podpory skvelého podujatia zabezpečíme:

- propagáciu značky, loga, spoločnosti, produkutu v rámci masívnej kampane pred podujatím /rádiá, TV, tlačoviny, bannery, web, billboardy, QEX panely, Kam do mesta, Akčný a množstvo iných kanálov/

- propagáciu značky, loga, spoločnosti, produktu priamo na podujatí /bulletin, roll-upy, bannery, logá, prezentácie, rozdávanie reklamných predmetov, stánok a iné/

- iné formy podľa vašej predstavy, možnotí a dohody

 

Pre zaslanie Koncepcie a Ponuky pre partnerov a sponzorov nás pokojne kontaktujte na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

Video

Galéria

Leták

Reklama